Життя / Соціальний захист

Вибухи боєприпасів: в Ічні на Чернігівщині частково відновили газопостачання

Чернігівська ОДА
Життя/Соціальний захист/Вибухи боєприпасів: в Ічні на Чернігівщині частково відновили газопостачання
Зберегти
Вигляд
На Чернігівщині відновлено газопостачання ще у трьох селах та частково в місті Ічня. Роботи планують завершити вже завтра, повідомляє Чернігівська облдержадміністрація.

Села, у яких повністю відновлено газопостачання — Гмирянка, Гужівка, Максимівка. Також підключено газ у багатоповерхівках у місті Ічня.

Наразі в Ічні залишаються відключеними від газопостачання 1027 абонентів.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

Пов`язані новини