Світ

Від нападу бойовиків на готель столиці Кенії загинули щонайменше 15 людей

Reuters
Світ/Від нападу бойовиків на готель столиці Кенії загинули щонайменше 15 людей
Зберегти
Вигляд
Від вибуху та стрілянили під час нападу бойовиків на готельний і офісний комплекс Riverside Drive в столиці Кенії Найробі загинули щонайменше 15 людей.

Серед загиблих 11 громадян Кенії, британець і американець. Ще двох людей поки що не ідентифікували.

Агентство зазначає, що зранку 16 січня кенійці «стікалися до моргу», аби розшукати близьких. Також зранку 16 січня стрілянина час від часу поновлювалася.

За інформацією кенійської газети The Star, усіх шістьох бойовиків на ранок 16 січня ліквідовано: п'ятеро бойовиків застрелив загін спецпризнавченців, ще один чоловік-смертник загинув власне від вибуху. The Star вказує, що близько 4 ранку спецпризначенці евакуювали з готелю близько 50 людей.

Відповідальність за напад взяло на себе сомалійське угрупування «Джамаат Аш-Шабааб».

Як зазначає Reuters, у Кенії часто стаються напади бойовиків Аль-Шабааб. Напади є способом помсти кенійським військам, дислокованим у Сомалі, де з 1991 року триває громадянська війна. У 2013 році бойовики вбили десятки людей під час нападу в торговому центрі й майже 150 студентів в університеті в 2015 році.

15 січня у столиці Кенії Найробі бойовики напали на готельний і офісний комплекс Riverside Drive, влаштувавши вибух і стрілянину. Раніше було відомо про одного загиблого.

У центрі Riverside Drive містяться офіси низки міжнародних компаній, включаючи BASF, Colgate Palmolive, Reckitt Benckiser, Pernod Ricard, Dow Chemical і SAP, а також готель dusitD2, що належить до тайської групи готелів Dusit Thani.

Нагадаємо, у жовтні минулого року унаслідок аварії пасажирського автобуса загинули 50 людей.

Пов`язані новини