Статки найбагатшого українця, олігарха Ріната Ахметова, за січень 2019 року зросли на 830 мільйонів доларів. Наразі їх оцінюють у 6,04 мільярда доларів.

Таким чином, у рейтингу найбагатших людей Bloomberg Ахметова опинився на 263 сходинці та залишився у ньому єдиним громадянином України.

У Bloomberg зазначають, що наприкінці 2018 року статки Ахметова оцінювали у 5,2 мільярда доларів.

Зазначимо, що Bloomberg складає свій рейтинг, базуючись на оцінці активів, тобто акції та інших цінних паперів, нерухомості тощо, про які відомо широкому загалу. Рейтинг оновлюється на щоденній основі залежно від динаміки цін на цінні папери та інші активи, якими володіє та чи інша людина.

28 грудня Антимонопольний комітет ухвалив рішення, у якому зазначив, що компанія Ахметова «ДТЕК» не зловживає монопольним становищем на ринку виробництва енергії в Україні. Таким чином, компанію не оштрафували.

Компанія ДТЕК — одна з найбільших енергетичних корпорацій у Східній Європі. Їй належить 9 з 15 українських теплоелектростанцій, а також 17 шахт та вугільнозбагачувальні комплекси. Загалом, компанія є фактичним монополістом на ринку генерації теплової електроенергії в Україні та видобуває близько 85% вугілля, яке використовують українські ТЕС

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile