УКРАЇНА

Від Ради вимагають збільшити позбавлення волі до 8 років за знущання над тваринами

16 січня, 2017 14:30
УКРАЇНА/Від Ради вимагають збільшити позбавлення волі до 8 років за знущання над тваринами
Зберегти
Вигляд
Під комітетами Верховної Ради вимагають залучити до порядку денного законопроект 5119-1 про посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами

Під комітетами Верховної Ради вимагають залучити до порядку денного законопроект 5119-1 про посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

В акції протесту беруть участь близько 50 мітингувальників, повідомляє кореспондент Громадського.

Мітингувальники скандують «Україна без живодерів» та тримають плакати із написами «Тварина – член сім'ї, захисти сім'ю від шкуродерів».

«Ми вимагаємо, щоб Парубій (спікер Верховної Ради – ред.), щоб для «догхантерів» збільшили кримінальну відповідальність до 8 років позбавлення волі», – сказав один з учасників акції Олексій.

У законопроекті, зокрема, пропонується збільшити адміністративні штрафи за жорстоке поводження з тваринами з 9-21 до 200-500 неоподатковуваних мінімумів громадян. Також пропонується посилити кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами збільшивши строк позбавлення волі до восьми років.

Пов`язані новини
Життя
11 лютого 2019
Депутати не підтримають закон про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство» – автор проекту
Депутат від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець, який є автором проекту закону про запровадження кримінальної відповідальності за неособисте голосування депутатів (№8461), вважає, що це скликання парламенту не підтримає цей проект. Цей закон депутати зареєстрували ще влітку 2018-го, але він так і не був проголосований парламент. У коментарі Громадському Ємець заявив, що парламент нинішнього скликання, на його думку, не підтримає цей закон: «На даний момент, з цим парламентом, який вже, мабуть, забув про свої обіцянки, що голосувати усі будуть особисто, і вже багато тих людей, які свого часу, в минулому скликанні, як і я, ходили у футболках «Голосуй особисто» і вимагали від «Партії регіонів» особистого голосування, ставши депутатами повторно, чомусь забули про цю свою обіцянку. Я зареєстрував законопроект, але наразі достатньої кількості голосів у парламенті, обраному за цією виборчою системою, очевидно немає», – наголосив депутат.Нагадаємо, рух ЧЕСНО повідомив, що карткою народного депутата із фракції «Блоку Петра Порошенка», президента Федерації футболу України Андрія Павелка декілька разів проголосували під час пленарного засідання Верховної Ради 7 лютого. Сам депутат в цей час перебував на 43-му Конгресі Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) у Римі.Законопроект №8461 про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство», зареєстрували 8 червня 2018 року, а 11 червня документ надійшов на розгляд профільного комітету. Щоправда, за словами депутата, комітет так і не включив його до порядку денного./Марко Погуляєвський
Перевірено
Зберегти