ENRU

Відкритий в Одесі офіс НАБУ почне роботу без керівника

В Одесі відкрився офіс Національного антикорупційного бюро України відкрився, однак на даний момент керівника цього відділення обрати не вдалось.

Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник, який разом із керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким взяв участь у відкритті офісу, передає «Інтерфакс-Україна».

«Керівника територіального управління у нас не вийшло відібрати, ні з першою, ні з другої, ні третьої, ні четвертої спроби. І тому ми вирішили трохи порушити нашу традицію і відкрити територіальне управління, не маючи зараз, фактично керівника, а маючи тільки заступника керівника територіального управління, тому що ми відчуваємо, що потреба відкриття цього управління назріла і є цілий ряд справ, що стосуються Одеського регіону», – сказав Ситник.

За словами Ситніка, за штатним розкладом в офісі буде 24 співробітника, в тому числі, 16 детективів. На даний час відібрані вже 8 детективів.

Юрисдикція управління поширюватиметься на Одеську, Херсонську, Миколаївську та Кіровоградську області. Це вже третє управління в Україні – територіальні офіси НАБУ є ще в Харкові та Львові.

В Одесі офіс управління відкрили на вулиці Канатній, 83 – в будівлі Одеської облради.

Нагадаємо, що конкурс на посаду керівника Одеського територіального управління розпочався 1 листопада 2016 року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram