Протягом 2016 року чиновники на сході країни не засвоїли кошти, які держава виділяла на ремонт інфраструктурних об’єктів, які були зруйновані під час бойових дій.

Ефективність використання державних коштів чиновниками Донбасу буде перевірена спеціальною міжвідомчою групою, яку створив Кабмін. Про це під час брифінгу в Верховній Раді розповів Вадим Черниш — міністр з питань тимчасово окупованих територій, повідомляє кореспондент Громадського.

Він зазначив, що протягом 2016 року чиновники на сході країни не засвоїли кошти, які держава виділяла на ремонт інфраструктурних об’єктів, які були зруйновані під час бойових дій. 

«Протягом січня місяця кілька відомств нададуть своїх представників для того, щоб вивчити ситуацію», — заявив міністр.

Він додав, що через зростання цін відновлення інфраструктури Донбасу також може здорожчати. 

«Через це, навіть, можна говорити, що деякі роботи або послуги, які будуть замовлятись у подальшому, ціна на них, із зрозумілих причин, може бути збільшена», — заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій.

Раніше повідомлялось, що Донецька та Луганська області використали лише 10% від 3,8 мільярдів гривень, які держава виділяла на відновлення зруйнованої війною інфраструктури.

Поділитись: