Станом на 15 січня за кількістю пропущених засідань Верховної Ради лідирують Дмитро Добкін Та Юрій Солоді від Опозиційного фронту, член «Економічного розвитку» Олександр Пресман та позафракційний депутат Костянтин Жеваго.

Про це свідчать дані письмової реєстрації, повідомляє рух «Чесно». Ці чотири депутати вже пропустили 12 з 15 засідань парламенту.

11 засідань пропустили позафракційні депутати Дмитро Шенцев та Андрій Білецький, і Михайло Добкін від «Опозиційного блоку».

На третьому місці антирейтингу громадського руху – депутати, які пропустили 10 із 15 засідань: Володимир Зубик («Економічний розвиток») та позафракційний депутат Дмитро Ярош.

Відзначається, що за законом «Про Регламент Верховної Ради України», на підставі даних про письмову реєстрацію депутатів відбувається нарахування депутатської зарплатні.

«З усіх депутатів, які, за цими даними, пропустили найбільше засідань, лише Юрій Солод, Андрій Білецький та Дмитро Ярош не мають досвіду парламентської роботи, а отже, можуть виправдатися своїм незнанням процедур. З «Опозиційного блоку», член «Економічного розвитку» Олександр Пресман та позафракційний депутат Костянтин Жеваго, що неоднарозово очолював антирейтинги прогульників у минулих скликаннях», – відзначили експерти «Чесно».

Поділитись: