До Дня народження hromadske 27 листопада дослідник пропаганди Пітер Померанцев прочитає лекцію «Переосмислення свободи слова в епоху тролів, ботів, ІДІЛ, Путіна й Трампа». Подія відбудеться у просторі Chasopys (вул. Льва Толстого, 3), початок — 19:30.

Останні 5 років точиться багато розмов про фейки, ботів, дезінформацію, використання соцмереж у передвиборчих кампаніях. Пітер Померанцев був одним з перших, хто в 2014 почав досліджувати інструменти інформаційного тиску в Росії, та довів факт мілітаризації інформації Кремлем. Саме йому, до речі, ми завдячуємо існуванням терміну «постправда».

Після цього Померанцев побував в Україні, на Філіппінах, у Мексиці, спілкувався з людьми, що борються з ІДІЛ, був на парламентських слуханнях щодо Facebook та Cambridge Analytica в Британському парламенті. І з'ясував що не лише Росія вдається до подібних механік — інформаційна війна точиться по всьому світові.

Як вижити в її умовах? Як поводитися з інформацією етично? Чи правильно ми боремося з пропагандою? (Спойлер — не завжди). Цим питанням буде присвячено лекцію «Переосмислення свободи слова в епоху тролів, ботів, ІДІЛ, Путіна й Трампа», яку Пітер Померанцев прочитає 27 листопада у просторі Chasopys (Льва Толстого, 3).

Квитки можна придбати через проєкт hromadske на Спільнокошті: https://biggggidea.com/project/spilnota-druziv-hromadske

Для цього потрібно: натиснути ФОНДУВАТИ і обрати відповідний подарунок. Таким чином ви не тільки отримаєте квиток, а й підтримаєте розвиток незалежної журналістики в Україні. Після лекції на відвідувачів очікує виступ інді-поп дуету semmarband та нетворкінг. Пригощають Red Bull, AB InBev Ukraine, Питна вода ЙОDО та SHABO.

Поділитись: