УКРАЇНА

Відомості про квартиру Лещенка треба було внести до ЄРДР – антикорупційний прокурор

УКРАЇНА/Відомості про квартиру Лещенка треба було внести до ЄРДР – антикорупційний прокурор
Зберегти
Вигляд

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький виступав за внесення інформації щодо купівлі народним депутатом Сергієм Лещенком квартири до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це Холодницький заявив в ефірі каналу «112 Україна» у суботу ввечері.

«Коли я писав листа директору НАБУ, я ставив вимогу про внесення до ЄРДР… Чому цього не було зроблено детективами чи керівництвом Національного антикорупційного бюро, я не знаю», — сказав він.

За словами керівника САП, внесення цих даних до ЄРДР «зняло б багато питань».

«КПК виписаний так, що процесуальна функція прокурора починається з моменту внесення до ЄРДР», — зазначив Холодницький.

Він також висловив думку, що купівлею дорогого житла Лещенко «підставив під удар весь антикорупційний блок, який хоче щось змінити в країні». «Бо дійсно, коли в країні війна, а ти купуєш в центрі квартиру… я з моральної сторони його не можу зрозуміти», — сказав керівник САП.

Як повідомлялося, на початку вересня стало відомо, що депутат Лещенко придбав в центрі Києва квартиру площею 192 кв.м, що викликало великий суспільний резонанс.

Згідно з даними декларацій, за 18 років Лещенко міг сам заробити на елітну квартиру.

Раніше директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що під час придбання квартири народним депутатом України Сергієм Лещенком вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією.

Сам Лещенко вважає, що ознаки адміністративного правопорушення, пов’язані з корупцією, під час придбання ним квартири, НАБУ були виявлені помилково.

Пов`язані новини