Учні після проходження ЗНО з англійської 1 червня скаржилися на погану якість техніки під час аудіювання, якість вимови дикторів та рівень складності окремих завдань.

Громадянська мережа «ОПОРА» вважає, що відповідальний за Зовнішнє незалежне оцінювання Український центр якості освіти має взяти до уваги скарги учасників тестування з англійської мови. Учні після проходження ЗНО з англійської 1 червня скаржилися на погану якість техніки під час аудіювання, якість вимови дикторів та рівень складності окремих завдань.

Про це йдеться у коментарі мережі.

«Громадянська мережа ОПОРА вважає, що в УЦОЯО мають взяти до уваги скарги учасників тестування, детально їх проаналізувати та вжити відповідних заходів», — йдеться у заяві.

Водночас у мережі наголосили, що будь-яке рішення по суті можна ухвалювати лише на підставі наукового аналізу якості тесту. Тобто рішення щодо скарг можуть бути після того, як регіональні центри оцінювання якості освіти опрацюють та перевірять роботи учасників, а Український центр отримає та оприлюднить результати психометричного аналізу тесту.

Згідно з графіком проведення ЗНО, на результати аналізу варто очікувати до 13-14 червня.

«Якщо розподільна здатність завдань з аудіювання буде низькою, характеристика надійності – мало задовільною, а коефіцієнт кореляції між результатами виконання завдань з аудіювання та загальним балом, отриманим вступником за весь тест – низьким, Український центр оцінювання якості освіти має розглянути вимоги учасників тестування щодо відмови враховувати завдання частини «Аудіювання» під час визначення загального бала ЗНО з цього предмета», — заявили в «ОПОРІ».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile