Політика

Відставка Ігоря Коломойського не дестабілізує ситуацію в Дніпропетровську - політолог

Політика/Відставка Ігоря Коломойського не дестабілізує ситуацію в Дніпропетровську - політолог
Зберегти
Вигляд

Ігор Коломойський, тепер вже колишній очільник Дніпропетровської ОДА, не піде на те, щоб перетворити ситуацію у регіону на щось подібне до того, що є у Луганську та Донецьку. Так політолог Олександр Палій прокоментував рішення президента задовільнити прохання Коломойського про відставку. Вважає, що дестабілізації у Дніпропетровській області у зв"язку зі звільненням не буде.

"Коломойський заробив великий капітал, заробив його за часів Кучми, Ющенка, Януковича, тепер Порошенка. Я не думаю, що він, вибачте, ідіот, щоб зробити те саме у Дніпропетровську, як у Луганську та Донецьку. Це треба бути людиною зовсім без мізків. Я не думаю, що так буде" - заявив в ефірі Громадського політолог.

На думку Палія, сьогодні в Україні відбувається важливий процес "деолігархізації": президент взяв курс на те, щоб в країні не стало олігархів, а залишились крупні бізнесмени.

Що стосується того, чи розламає ця відставка парламентську коаліцію, бо є депутати, яких пов"язують із Коломойським, політолог вважає, що такої загрози теж немає. Голосують зараз у Верховній Раді стабільно - зауважив політолог. Водночас, за словами політолога, Коломойський залишається найвпливовішим у регіоні. І йому працювати там й надалі.

Нагадаємо, що в ніч з вівторка на середу Петро Порошенко підписав указ про відставку Ігоря Коломойського з посади керівника Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Під зустрічі президент наголосив на тому, що Дніпропетровщина має залишатися надійним захисним рубежем на сході України. Виконувачем обов'язків голови Дніпропетровської ОДА буде Валентин Резніченко, діючий голова Запорізької облдержадміністрації.

Пов`язані новини