УКРАЇНА

Відставка міністра, фінансові махінації та монетизація пакунку для малюка

7 червня, 2018 23:27
УКРАЇНА/Відставка міністра, фінансові махінації та монетизація пакунку для малюка
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада сьогодні проголосувала за відставку міністра фінансів України Олександра Данилюка. Разом із гостем проаналізуємо причини та наслідки події в програмі Простономіка сьогодні о 21:10 на Громадському.

Верховна Рада сьогодні проголосувала за відставку міністра фінансів України Олександра Данилюка. Разом із гостем проаналізуємо причини та наслідки події в програмі «Простономіка» сьогодні о 21:10 на Громадському.

Крім того розповімо, як зменшити ризик стати жертвою недобросовісних кредиторів та фінансових шахраїв.

Також підрахуємо витрати державного бюджету на бейбі-бокси, які уряд планує видавати молодим мамам з 1 вересня цього року. Та пояснимо чому цю допомогу не можна монетизувати.

Також покажемо, що відбувається з батарейками, які українці збирають вже кілька років, та розповімо, що зміниться в цьому процесі найближчим часом.

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини