Відставка радника Трампа може вплинути на політику щодо Росії – експертка Atlantic Council
Відставка радника президента США з національної безпеки Майкла Флінна через зв’язки з РФ є «серйозною подією» для команди Трампа.
Відставка радника президента США з національної безпеки Майкла Флінна через зв’язки з РФ є «серйозною подією» для команди Трампа. І йому на заміну може прийти як представник «класичних республіканців, які проти зближення з Росією, так і більш нейтральний наступник.
Про це в ефірі Громадського розказала експертка Atlantic Council Аліна Полякова.
«Поки невідомо, чи відставка Майкла Флінна сприятиме збільшенню ваги республіканців з мейнстріму та більш традиційній політиці щодо Росії. Багато залежатиме від того, чи матиме новий радник з нацбезпеки таку ж довіру президента Трампа, як Майкл Флінн. Це зараз головне питання», – вважає вона.
За її словами, це відставка Флінна є «серйозною подією» – і не лише тому, що він мав розмову з послом Росії, яка може бути порушенням етики чи закону. Більш вагомо те, що він дезінформував інших посадовців Білого дому, зокрема віце-президента Пенса, про природу та зміст тієї розмови.
«Хто замінить його – ми поки не знаємо. Серед імен, які звучать – генерал Девід Петреус, він безсумнівно має більш традиційні для представників Республіканської партії погляди на зовнішню політику. Однак, можливо, це буде хтось із табору посередині – Келлог, якого зараз тимчасово перевели з посади керівника апарату Ради національної безпеки на пост радника з Нацбезпеки. Він може залишитися там на постійно. Його описують як представника республіканського істеблішменту», – додала експертка.
13 лютого радник президента США з нацбезпеки Майкл Флінн був змушений подати у відставку менш ніж через місяць після вступу на посаду.
Детальніше про обставини відставки Флінна, його зв’язки з Росією та ймовірних наступників читайте у публікації:
Втратити довіру: чому подав у відставку радник Трампа
Підписуйтесь на наш канал в Telegram
- Поділитися: