Глава агентства з військової розвідки Міноборони Сполучених Штатів генерал-лейтенант Вінсент Стюарт заявив, що війна на Донбасі скоріш за все продовжуватиметься протягом 2018 року

Глава агентства з військової розвідки Міноборони Сполучених Штатів генерал-лейтенант Вінсент Стюарт заявив, що війна на Донбасі, скоріш за все, продовжуватиметься протягом 2018 року.

Про це йдеться в його доповіді, яку він представив Комітету Сенату США з питань збройних сил.

«Конфлікт на сході України між підтримуваними Росією сепаратистами та урядом України швидше за все збережеться протягом усього наступного року, у той час як повна імплементація Мінських угод захмарюється», — йдеться у документі.

Наголошується, що Росія «навряд чи відмовиться від дестабілізуючих дій на Донбасі». У той час як про Україну визначено, що вона не виконуватиме  суперечливі питання, такі як надання особливого статусу окремій частині Донбасу, допоки РФ не виконає зобов’язання з гарантування безпеки.

«Насильство уздовж лінії зіткнення, ймовірно, буде залишатися обмеженим до рівня невеликих боїв, хоча Росія зберігає готовність до ескалації конфлікту», — зазначається у доповіді.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: