Пхеньян заявляє про бойову готовність військ

15 серпня, 2017 12:50
default/Пхеньян заявляє про бойову готовність військ
Зберегти
Вигляд
Північна Корея перевела армію в стан підвищеної бойової готовності, але водночас заявила, що утримується від пусків ракет по території США.

Північна Корея перевела армію в стан підвищеної бойової готовності, але водночас заявила, що утримується від пусків ракет по території США.

Лідер країни Кім Чен Ин 14 серпня під час інспекції Командування статегічних сид Корейської народної армії, наказав військам  «завжди бути готовими до ракетного удару», але уточнив, що спостерігатиме за діями Сполучених Штатів, перш ніж ухвалювати рішення про пуск ракет, ідеться в офіційному інформаційному агенстві Пхеньяна.

Зазначається, що Кім Чен Ин заявив, саме Сполучені Штати першими наблизили до країни «безліч стратегічних ядерних установок», і саме вони мають спочатку «ухвалити правильне рішення і показати через дії, що вони прагнуть послабити напруженість на Корейському півострові та запобігти небезпечному військовому зіткненню».

Агенство також наводить цитату із заяви Кім Чен Ина:

«Американські імперіалісти самі затягнули петлю на своїй шиї  безрозсудною воєнною конфронтацією».

Він також додав, що «ще трохи поспостерігає за дурною поведінкою янкі, дивлячись, як вони щохвилини переживають свою жалюгідну долю».

Раніше міністр оборони США Джим Меттіс заявив, що в разі запуску Північною Кореєю ракети в сторону Сполучених Штатів, ситуація може перерости у війну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ракети Пхеньяна: хто і чому називає Україну причетною

Нагадаємо, Японія розгорнула систему протиракетної оборони після погроз КНДР атакувати острів Гуам. 

Пентагон пригрозив КНДР нанесенням превентивного удару по стартових майданчиках ракет на північнокорейській території.

У заяві зазначається, що ракети КНДР повинні пролетіти над територією Японії і впасти в 30-40 км від бази ВПС США.

Гуам — найбільший з Маріанських островів у західній частині Тихого океану, із заходу омивається Філіппінським морем. Є незалежною частиною США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям Гуаму роздають листівки з рекомендаціями на випадок ядерного удару КНДР. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини