Війна

Військовий, який смертельно поранив співслужбовця, не визнає свою провину — прокуратура

19 лютого, 2018 17:34
Війна/Військовий, який смертельно поранив співслужбовця, не визнає свою провину — прокуратура
Зберегти
Вигляд
Військова прокуратура сил АТО має намір повідомити про підозру у вчиненні умисного вбивства військовослужбовцю, який застрелив товариша по службі в Мар'їнці.

Військова прокуратура сил АТО має намір повідомити про підозру у вчиненні умисного вбивства військовослужбовцю, який застрелив товариша по службі в Мар'їнці.

Про це сказав військовий прокурор сил АТО Олег Ціцак в коментарі «112 Україна».

«З показів свідка ми дізналися, що він був безпосередньо очевидцем цієї події, і військовослужбовець вистрілив в іншого військовослужбовця. Військовослужбовець, який, імовірно, стріляв, перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння, тому якісь пояснення почути від нього вчора ми не мали можливості і права», — пояснив прокурор.

За його словами, військовий свою причетність до злочину заперечує.

«У нас достатньо об'єктивних даних, щоб оголосити сьогодні підозру цьому військовослужбовцю. Він спростовує свою участь і пояснює трошки іншу картину, в інтересах слідства я це озвучувати не буду», — додав він.

За його словами, прокуратура сьогодні може затримати стрільця. За фактом злочину проводиться розслідування ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу «вбивство». Військовослужбовцю загрожує позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Раніше прес-центр штабу АТО повідомив, що внаслідок необережного поводження зі зброєю військовий смертельно поранив товариша по службі у зоні бойових дій на Донбасі.

Пов`язані новини