ENRU

Військова прокуратура запідозрила посадовців «Укрзалізниці» у фінансуванні тероризму

2f8a93f6fcf08baae
Фото: gp.gov.ua

Співробітники Головної військової прокуратури Генпрокуратури провели 28 обшуків, в тому числі, у посадовців ПАТ «Укрзалізниці» за підозрою у вчиненні правопорушення за ч. 3 ст. 258-5 КК України (фінансування тероризму).

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Правоохоронці встановили, що ряд комерційних підприємств та посадовців ПАТ «Укрзалізниця» організували постачання продукції підприємств, розташованих на окупованих бойовиками «ЛНР» і «ДНР» територіях.

За даними ГПУ, продукцію реалізували для потреб «Укрзалізниці» з виведенням держкоштів шляхом оплати через ряд фіктивних підприємств до бюджетів самоназваних республік.

Фото: gp.gov.ua

Окрім цього, зазначені особи за сприяння інших посадовців «Укрзалізниці» вчинили дії по зменшенню тарифів для російських компаній при укладанні договорів транзитних вантажних залізничних перевезень територією України.

Такі дії зловмисники вчинили посадовці в інтересах Росії, заявляють у ГПУ, оскільки являлись представниками російських підприємств. В тому числі, — представниками Федеральної Вантажної Компанії, яка перебуває під діючими санкціями України.

«З метою збору доказів наразі проведено 28 одночасних обшуків житла, приміщень підприємств, у тому числі ПАТ «Укрзалізниці», — йдеться в повідомленні.

Вилучено документи та готівку. Слідство триває.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram