Життя

Військові доправили до Красногорівки гуманітарний вантаж (ФОТО)

Життя/Військові доправили до Красногорівки гуманітарний вантаж (ФОТО)
Зберегти
Вигляд

До міста Красногорівка Мар’янського району Донеччини чотирма камазами доставлено гуманітарний вантаж першої необхідності. Про це повідомляє прес-центр АТО.

Так, за підтримки губернатора Донеччини та у супроводі військового конвою військовослужбовців 2 батальйону територіальної оборони, 28 тонн найнеобхідніших продуктів: дитячого харчування, сипучих продуктів, м’ясних і рибних консервів, було доставлено мешканцям Красногорівки, яка постійно потерпає від мінометних та артилерійських обстрілів бойовиків зі складу незаконних збройних формувань.

У місті, наразі, не працює жодна школа чи садочок, немає природнього газу, а воду возять раз на добу в обмеженій кількості.

«Це вже не перша наша місія, яку ми виконуємо з честю. Два тижні тому ми тридцять тонн найнеобхідніших продуктів харчування доставили у район Дебальцевого. Сподіваємось і віримо, що вже найближчим часом дороги в цих регіонах України стануть безпечними. Тоді обов’язки з перевезення подібних вантажів ляжуть на плечі цивільних логістів», - зазначив начальник відділу планування та контролю автомобільних перевезень тилу штабу АТО полковник Олександр Нагорський.

 /фото з FB прес-центра АТО

Пов`язані новини