За словами медичного персоналу лікарні у Щасті чоловік помер від сильної крововтрати.

Військовослужбовці Збройних сил України підстрелили чоловіка, який перетинав заборонений для проходу міст у Щасті Луганської області на лінії розмежування. Згодом цей чоловік помер у лікарні від крововтрати.

Про це повідомляється в оприлюдненому 3 жовтня у звіті місії ОБСЄ на основі інформації, що надійшла станом на 2 жовтня.

«Офіцер Збройних сил України у підконтрольному урядові м. Старобільськ (85 км на північ від Луганська) поінформував спостерігачів про те, що 6 вересня під час перетинання чоловіком мосту у Щасті його підстрелили», – йдеться у тексті звіту.

Також вказується, що за словами медичного персоналу лікарні у Щасті, 6 вересня військовослужбовцями ЗСУ до них був доправлений чоловік, який помер від сильної крововтрати.

«Медпрацівники також додали, що чоловік мав три поранення у нижній частині тіла», – уточнюється у звіті.

Зауважимо, що міст поблизу Щастя знаходиться на лінії розмежування у Луганській області. Внаслідок бойових дій на Донбасі рух як для автотраспорту, так і для пішоходів по цьому мосту був перекритий, а місцевість навколо, як і сам міст – заміновані.

Оскільки вздовж лінії розмежування у Луганській області відсутній автомобільний пункт пропуску, іноді цей міст використовується виключно для передачі полонених.

Наразі на Луганщині працює лише один пішохідний пункт пропуску – у Станиці Луганській (на карті – ліворуч), КПВВ «Золоте» (ліворуч) досі лишається закритий

4 жовтня Тристороння контактна група у Мінську підтримала ініціативу голови СММ ОБСЄ Ертурула Апакана про відкриття автомобільного та пішохідного КПВВ «Золоте» на Луганщині 20 жовтня. Цей пункт пропуску лишається заблокований бойовиками з березня 2016 року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: