Життя

Військових у Широкиному замінить морська піхота

Життя/Військових у Широкиному замінить морська піхота
Зберегти
Вигляд

Бійців у Широкиному Донецької області замінять підрозділи морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

«Обстановка в районі Маріуполя перебуває під контролем штабу АТО. З метою посилення сил, які забезпечують охорону Маріуполя, на бойове чергування заступають підрозділи морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Підрозділи «чорних беретів» повністю укомплектовані особовим складом, озброєнням, технікою та пройшли бойове злагодження, за фінальною фазою якого спостерігав президент України», - йдеться у повідомленні.

У Генштабі зазначили, що морська піхота значно посилить захист Маріуполя.

Окрім того, у прес-центрі штабу АТО підкреслюють, що повідомлення щодо відведення батальйонів з позицій поблизу Широкине не відповідає дійсності.

«Наголошуємо: триває планова ротація зазначених батальйонів. На позиції батальйону «Азов» заступає на бойове чергування одна з найбоєздатніших військових частин морської піхоти.
Жодні підрозділи сил АТО не залишили своїх позицій та ніякої здачі населених пунктів не відбувається», - йдеться у повідомленні.

За повідомленням штабу АТО, планова ротація проходить з метою підвищення боєздатності цих підрозділів.

Начальник Головного управління МВС України в Донецькій області В`ячеслав Аброськін повідомив в Facebook, що наказу про відведення українських бійців з Широкино не надходив.

«Командувач сектором запевнив, що наказу про відхід з Широкино не надходило. Якщо навіть і надійде вказівка військовим, їм на зміну прийде міліція. Ми готові взяти під охорону демілітаризовану територію в разі надходження такого наказу», - наголосив він.

В Маріуполі з самого ранку проходить акція проти виведення батальйонів з Широкино.

Пов`язані новини