Військовим 92-ї окремої механізованої бригади Збройних сил видали сертифікати на 80 нових квартир у Чугуєвському районі Харківської області.

Квартири службовців розташовані у двох нових багатоповерхівках. За словами голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Светличної, будівництво цих будинків було заморожене понад 10 років.

Окрім квартир, у користування 92-ї бригади надали машину швидкої допомоги.

Міністр оборони Степан Полторак заявив, що в 2019 році саме 92-га механізована бригада буде першою в Україні, яка повністю забезпечена житлом.

«У наступному році ми плануємо здати ще один будинок, побудувати ще один будинок для сержантського складу, завершити будівництво гуртожитків на 350 військовослужбовців. Крім того, з 1 січня 2019 року почне повною мірою діяти друга форма забезпечення житлом військовослужбовців. Це забезпечення всіх охочих компенсацією за оренду житла. Якщо раніше це були тільки офіцери, зараз така можливість є у всіх військових, в тому числі і контрактників», — сказав Полторак.

За словами голови Харківської ОДА, крім забезпечення житлом військових, в області вирішують квартирні питання і ветеранів АТО та ООС.

20 грудня у Вишгороді, що на Київщині, 80 військовослужбовців Національної гвардії отримали нові квартири.

Поділитись: