Виконувач обов'язків міністра оборони США Пат Шанахан 11 лютого прибув до Афганістану з неоголошеним візитом. Він має зустрітися з військовими високопосадовцями та афганськими чиновниками.

Шанахан заявив журналістам, що в переговорах з афганськими лідерами зверне увагу на необхідність досягнення миру з талібами. Частина афганських лідерів виступає проти мирної угоди з талібами, а самі таліби нині відмовляються вести переговори з урядом, називаючи їх маріонетками Заходу, зазначає «Радіо Свобода».

Виконувач обов'язків міністра оборони США зазначив, що не має вказівок від Білого дому щодо того, аби знизити кількість військових США в Афганістані.

Наприкінці грудня телеканал CNN з посиланням на військового чиновника повідомив, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп наказав готувати виведення половини американських військ з Афганістану.

19 грудня президент США Дональд Трамп схвалив виведення всіх американських сил із Сирії. Глава Білого дому вважає, що бойовики «Ісламської держави» вже переможені.

Поділитись: