У січні-березні 2020 року Укрпошта отримала 2,1 мільярда гривень чистого доходу. Це на 12,3% більше, аніж за аналогічний період 2019 року.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства інфраструктури України.

«Ми продовжуємо використовувати цю кризу як вікно нових можливостей, розвиваючи надання важливих соціальних послуг для населення. Це замовлення ліків, оплата рахунків та отримання пенсій, не виходячи з дому», — повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Чистий прибуток Укрпошти за квартал склав 89,5 мільйона гривень. Протягом першого кварталу державна компанія мала значні витрати, пов'язані із підвищенням рівня індивідуального захисту її співробітників. Крім цього, в Укрпошті вирішили виплачувати 15% надбавок працівникам, які контактують з людьми: листоношам, кур'єрам та операторам.

«Навіть в умовах карантину Укрпошта не скорочувала, а навпаки створювала робочі місця, тож я впевнений, що й надалі ми всі разом подолаємо цей непростий час, а Укрпошта продовжуватиме оновлюватись та збільшувати прибутки», — прокоментував директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Напередодні Укрпошта повідомила, що відкрила 3 тисячі нових вакансій.

Поділитись: