Черкащанин Сергій Куліш виборов срібну медаль із кульової стрільби на 10 метрів на Олімпіаді в Ріо. Поки Сергій у Бразилії готується до наступних 2 етапів змагань, журналісти «Громадського: Черкаси» побували у спортивній школі, де тренується спортсмен, і розпитали у тренера, колег і батьків про секрет успіху Сергія.

23-річний олімпійський призер Сергій Куліш займається кульовою стрільбою з 10 років. За освітою він – учитель фізкультури. Цьогоріч закінчив Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. 

ВСІ НОВИНИ ОЛІМПІАДИ В РІО

До виступу в Бразилії Сергій встиг взяти участь в Олімпійських іграх у Пекіні в 2008 році та Лондоні – у 2012. Він також виступав на Кубку світу з кульової стрільби та чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї. Був призером перших юнацьких Олімпійських ігор у Сингапурі в 2010 році. 

«Сергій був спокійним завжди. Це дуже корисна риса для стрільців. Спокій дає стійкість і дає досягати якихось високих результатів», – так характеризує Сергія Куліша його тренерка Наталя Чепурна.

«У нього є такі риси характеру, які допомагають йому перемагати, – цілеспрямованість і впевненість, яка потрібна кожному спортсмену. Він знає, на що він готовий, і може це показати», – каже спортсменка Тетяна Тарасенко

Мати спортсмена Світлана Куліш згадує, що вона деякий час не знала, що Сергій ходить стріляти до тиру. Каже, те, що син почав займатися стрільбою, – це заслуга тренера Віктора Нагнія. Саме він зміг розгледіти потенціал Сергія.

«Сергій – така людина, що ніколи не покаже, що в нього всередині – чи добре йому, чи погано, не зрозумієш. Завжди скритний такий. Він може хвилюватися так, що в нього в душі вулкани, а по обличчю не видно», – каже мама олімпійського призера.

Фото НОК

Нагадаємо, 8 серпня українець Сергій Куліш став срібним призером Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м. Українець виборов медаль, показавши у фіналі результат 204,6. «Золото» у цій дисципліні виборов італієць Нікколо Кампріані, «бронзу» – росіянин Владімір Маслєнніков.

Поділитись: