УКРАЇНА

Вінницький молочний завод Roshen отримав право експорту до Китаю

4 липня, 2017 10:15
УКРАЇНА/Вінницький молочний завод Roshen отримав право експорту до Китаю
Зберегти
Вигляд
Вінницький молочний завод Roshen отримав право експорту продукції до Китаю

Вінницький молочний завод Roshen отримав право експорту продукції до Китаю.

Про це йдеться у прес-службі компанії.

Підприємство тепер може доставляти у Китай, зокрема, молоко сухе незбиране, частково знежирене сухе молоко, підсолоджене сухе молоко, сухе знежирене молоко, ароматизоване сухе молоко, згущене молоко, масло і інший молочний жир.

«Якісна продукція – це лише 50% успішного експорту, решта 50% – виконання взятих на себе зобов’язань, дотримання графіків та обсягів поставок», – сказав Дмитро Рощупкін, генеральний директор Вінницького молочного заводу «Рошен».

Завод розпочав свою виробничу діяльність у червні 2014 року, а в 2016 році почав поставки до Євросоюзу.

«ВМЗ «Рошен» є основним постачальником сировини для фабрик ROSHEN. На сьогодні продукція заводу експортується до 43 країн світу, а саме країн ЄС, Азії, Північної та Південної Америки, Африки. У 2016 році обсяг виробництва становив 34,8 тис. т, з яких на експортні ринки було поставлено 10,7 тис. т.», — йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо, що Липецька фабрика Roshen повністю завершила консервацію. До цього Басманний суд Москви 14 червня продовжив арешт Липецької кондитерської фабрики Roshen до 13 вересня.

Раніше стало відомо, що Roshen закриває Липецьку фабрику.

Також повідомлялося, що Roshen вивела в Україну 72 мільйони доларів з Липецької фабрики.

В кондитерській компанії повідомляли, що за період з 2014 до 2016 року Україні було сплачено понад 125 мільйонів гривень з дивідендів активів Липецької фабрики Roshen.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# експорт
# Roshen
Пов`язані новини