У вірменської сторони є всі підстави звернутися до Спортивного арбітражного суду в Лозанні вимагаючи притягнення до відповідальності президента Федерації спортивної боротьби Росії Міхаіла Маміашвілі за слова на адресу вірменського греко-римського борця Міграна Арутюняна, який виграв срібну медаль на Олімпіаді.

Таку думку висловив вірменський юрист Айказ Макарян, передає агентство «Новости Армения».

«Слова Маміашвілі «якби я заважав Міграну Арутюняну, він не потрапив би на Олімпійські ігри» свідчать про зловживання посадовими повноваженнями. З правової точки зору це безвідповідальне висловлювання може стати приводом для звернення до суду», – сказав Макарян.

Макарян додав, що 23 стаття Олімпійської хартії передбачає санкції і покарання для осіб, які порушують спортивний етикет. «Це була як мінімум загроза у вигляді публічної заяви, потрібно почати розслідування і з'ясувати, чому він зробив таку заяву. Вірменська сторона може вимагати розпочати відсторонення Маміашвілі від посади», – сказав він.

Раніше, росіянка Інна Тражукова, яка виступає у вільній боротьбі, заявила про те, що голова Федерації спортивної боротьби Росії Міхаіл Маміашвілі побив її після програшу на Олімпіаді в сутичці за бронзу.

Поділитись: