Війна

Вірменія та Азербайджан звинувачують одне одного у поновленні боїв на кордоні

29 грудня, 2016 16:07
Війна/Вірменія та Азербайджан звинувачують одне одного у поновленні боїв на кордоні
Зберегти
Вигляд
lead
В ніч на 29 грудня на кордоні Вірменії та Азербайджану сталося бойове зіткнення.Сторони звинувачують одне одного у порушенні режиму припинення вогню та повідомляють про втрати з обох сторін.

В ніч на 29 грудня на кордоні Вірменії та Азербайджану сталося бойове зіткнення. Міністерства оборони обох держав звинувачують одне одного у порушенні режиму припинення вогню та повідомляють про втрати з обох сторін.

Представник міністра оборони Вірменії Арцрун Ованнісян повідомив, що вірменські війська відбили атаку збройних сил Азербайджану, у ході якої троє вірменських військових загинули.

«Вранці 29 грудня азербайджанські війська зробили спробу диверсійної вилазки на ділянці державного кордону, на південний схід від села Чинарі Тавушської області Вірменії. Вірменські військовослужбовці вступили у бій», — заявив Арцрун Ованнісян.

У свою чергу Міністерство оборони Азербайджану повідомляє, що збройні сили Вірменії порушили режим припинення вогню за добу 39 разів.

Згідно із заявою, з позицій, розташованих в селах Айгепар Мосесгех Бердського району Вірменії, нібито були обстріляні азербайджанські позиції, що знаходяться в селах Алібейлі Агбулаг Товузского району.

Нагадаємо, в ніч на 2 квітня Вірменія і Азербайджан заявили про різке загострення ситуації в зоні карабаського конфлікту. Сторони конфлікту звинуватили одне одного в обстрілах по всій лінії фронту.

В результаті зіткнень в Нагірному Карабасі загинули щонайменше 33 людини і понад 200 отримали поранення. 5 квітня у Нагірному Карабасі оголосили перемир'я. 

Також дивіться фоторепортаж Громадського із зони Карабаського конфлікту. Громадське.Світ робило аналіз причин і наслідків квітневих подій у Нагірному Карабасі.

Крім того читайте репортаж з селища Талиш північному сході Карабаху, куди на початку квітня увійшли азербайджанські війська, але так і не змогли його під контроль. 

Пов`язані новини