Технології / Гаджети

Виробника Apple Watch звинуватили у нелегальному використанні праці школярів

Financial Times
Технології/Гаджети/Виробника Apple Watch звинуватили у нелегальному використанні праці школярів
Зберегти
Вигляд
Компанія Apple почала розслідування щодо одного зі своїх постачальників після скарги на те, що він нелегально наймає на роботу старшокласників в Китаї для виготовлення Apple Watch.

Розслідування відкрили після звернення гонконгської організації із захисту прав людини Sacom. За даними організації, тайванський постачальник Apple Quanta Computer нелегально брав на роботу старшокласників в місті Чунцін.

Sacom опитала 28 старшокласників, які розповіли про те, що вчителі відправляли їх на фабрики для практики, проте на заводі їм доводилося робити ту ж роботу, що та іншим співробітникам. Періодично школярі працювали понаднормово та залишалися на нічні зміни, що заборонено законом.

Також за словами 11 школярів, вчителі попередили їх, що вони «не закінчать школу вчасно», якщо не завершать «практику». Ще один школяр заявив, що «близько 120 дітей» з його школи працювали на фабриці.

Представниця Apple Вей Гу, що компанія почала розслідування. За її словами, Quanta, новий постачальник компанії, проходила перевірку три рази в період з березня по липень. Тоді Apple не знайшла подібних порушень.

Раніше агентство Bloomberg заявило, що Китай встановлював шпигунські мікрочіпи на материнські плати серверів Super Micro, якими користуються багато американських компаній, включно з Apple.

Згодом Глава компанії Apple Тім Кук закликав агентство Bloomberg спростувати інформацію в статті про те, що на серверах Apple нібито встановлені китайські шпигунські мікрочіпи.

Більше про:
# apple
# Китай
Пов`язані новини