Міністерство закордонних справ України вірить у звільнення незаконно затриманого в Росії кореспондента «Укрінформу» Романа Сущенка.

Міністерство закордонних справ України вірить у звільнення незаконно затриманого в Росії кореспондента «Укрінформу» Романа Сущенка.

Про це написала у привітанні журналіста з днем народження речник МЗС Мар'яна Беца.

«Романе, вітаємо з днем народження! Стійкості вам! Стіни впадуть! Віримо у вашу свободу і боремось за неї», — написала Беца.

Також рядками з вірша Тараса Шевченка привітав кореспондента офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич.

«Ну що б, здавалося, слова... Та серце б'ється - ожива, як їх почує - слова підтримки і віри у близьку свободу, якої так потребує #РоманСущенко. Ті слова ділом стануть - розкуються незабаром «заковані люде», — написав він у Twitter.

Також у день народження Романа Сущенка, представники українського уряду, музиканти та журналісти записали відеопривітання.

У вересні 2016-го року в Москві був затриманий кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який приїхав до Росії відвідати родичів. У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити Сущенка до 20 років в'язниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Поділитись: