Компанія Visa у межах кампанії #ПідтримайСвоїх (#WhereYouShopMatters) для заохочування споживачів підтримувати малий і середній бізнес під час пандемії влаштовує відкриту онлайн-конференцію «Visa Cashless Talks: #ПідтримайСвоїх».

Відбудеться вона у вівторок, 20 червня.

Під час чотирьох панельних дискусій учасники події обговорять поточні виклики і можливості для малого й середнього бізнесу в умовах пандемії.

У заході візьмуть участь власники бізнесу, представники банків і фінтех сфери, аналітики споживчих ринків та e-commerce, розробники VR/AR платформ, експерти зі свідомого та екологічного споживання, а також гравці сектору креативних індустрій.

Серед спікерів та учасників події: Євгенія Аратовська, засновниця ініціативи «Україна без сміття»; Юлія Белінська, засновниця/головний редактор Retailers.ua; Дмитро Деркач, засновник, Planeta Kino & Pumpidup; Анна Завертайло, співзасновник, Honey; Денис Іванов, засновник, продюсер, ArtHouseTraffic; Святослав Комаха, СЕО, Portmone; Лідія Кулиба, керівник досліджень у галузі фінансів і роздрібної торгівлі CBR; Євген Лісняк, керівник стратегічних партнерств в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи, Visa; Анна Луковкіна, засновниця, Всі.Свої; Олеся Островська, генеральний директор, Мистецький Арсенал та інші.

Модератори дискусії: Ростислав Дюк, голова Асоціації фінтех та інноваційних компаній України; Денис Казван, старший директор, голова корпоративних комунікацій в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи, Visa та Валерія Чачибая, керуючий партнер, Радіо Аристократи.

Також після онлайн-конференції відбудеться онлайн-стрім експериментального діджей-сету на трьох вінілових програвачах DJ Fun2mass, що представить музику українських продюсерів та лейблів.

Онлайн-трансляція конференції буде доступною з 13.00 до 19.20 на сайті Visa в розділі платформа підтримки малого бізнесу від Visa, а також на сторінці Visa у Facebook. Участь у події безкоштовна.

hromsdske є медіапартнером заходу.

Поділитись: