Студія «А.К.Т» під керівництвом режисера та актора Олега Драча створює незвичні для театрального глядача вистави.

«Ми такий твір називаємо театральна креатива, бо це не вистава, бо це річ, яка не виставляється, а яка креативиться в процесі створення акції. Це не п'єса, тексти створені учасниками»,- каже головний керівник студії Олег Драч.

Дійство творять 4 актора, у кожного є кілька напрямків роботи: драматургічний - кожен є автором свого твору, словесний - всі виконують монологи на певну тему, та пластичний - кожен актор рухається та висловлює свій внутрішній порив особливою пластикою свого тіла, почасти зовсім без слів.

«Те, чим ви займаєтеся, мусить бути. Тому що без цього говорити про розвиток театру, не лише українського, а взагалі театру, з точки зору людини, дисципліни, важко», - коментує виставу театральний режисер Мирослав Гринишин.

Справді, метод структурованої креативної імпровізації - це експериментальна та нова в Україні річ, яка потребує сміливості.

Вистави студії «А.К.Т» краще розуміють та приймають за кордоном, хоча й український театр наразі стоїть на рубежі, після якого прогнозують стрімкий розвиток.

Поділитись: