Культура / Візуальне мистецтво

Виставка українського мистецтва в Будапешті претендує на «музейний Оскар»

Global Fine Art Awards
Культура/Візуальне мистецтво/ Виставка українського мистецтва в Будапешті претендує на «музейний Оскар»
Зберегти
Вигляд
lead
Виставка українського мистецтва в музеї Людвіга в Будапешті потрапила до номінації на кращий груповий кураторський проект Global Fine Art Award.

Серед інших претендентів на премію — проекти галереї Тейт, музею Гугенхайм у Більбао та Вітні (Нью-Йорк).

Одна з трьох кураторок виставки Аліса Ложкіна зазначила, що така новина приємна як для неї, так і для українського мистецтва загалом.

«Виставку «Перманентна революція», керівником кураторської групи якої я є, номінували на Global Fine Art Award. Це премія в Нью-йорку, яка претендує на статус музейного Оскара», — написала Ложкіна.

Виставка «Перманентна революція: Українське мистецтво сьогодні» відбулася в музеї Людвіга в Будапешті. Це збірна виставка кількох поколінь українського мистецтва.

До неї увійшли фото Сергія Браткова та Бориса Михайлова, художні роботи Арсена Савадова, Олександра Ройтбурда, Стаса Волязловського, Вови Воротньова, інсталяція Жанни Кадирової та інших українських митців.

Куратори виставки — Аліса Ложкіна, Юлія Фабені та Костянтин Акінша. Це перша значна виставка українського мистецтва в Угорщині.

Global Fine Art Award — це міжнародна премія, яка відзначає найкращі кураторські мистецькі виставки та інсталяції. Нагородження відбудеться 12 березня 2019 року.

Пов`язані новини