Комік Луї Сі Кей на церемонії вручення премії «Еммі» в Лос-Анджелесі, 23 вересня 2012 року
Фото:

EPA/PAUL BUCK

Обидва виступи американського стендап-коміка Луї Сі Кея у Києві, які мали відбутися 14 та 15 травня, перенесли на 2021 рік (11 та 12 травня).

Про це йдеться на офіційному сайті артиста.

Водночас концертна агенція, яка організовує його виступи в Україні, повідомила, що усі куплені квитки будуть дійсними на нові дати шоу. Чи зможуть глядачі повернути квитки у повідомленні не йдеться. 

Водночас у кол-центрі просять звернутися до них у будні дні з 9 до 18 години, оскільки сьогодні, 3 травня, вихідний. 

Зазначимо, що ці виступи коміка Луї Сі Кея мали стати першими в Україні. Спочатку організатори оголосили один концерт, але через розкуплені квитки додали ще один.

Луї Сі Кей — відомий американський стендап-комік, актор, режисер, продюсер та сценарист. Він є володарем 6 премій «Еммі» за свої сценарії, випустив понад вісім альбомів повнометражних документально-комедійних концертних фільмів.

Нагадаємо, у 2017 році у США п’ятеро жінок звинуватили Луї Сі Кея в сексуальних домаганнях. Згодом комік вибачився та визнав правдивість цих звинувачень.

«Моя влада над цими жінками полягала у тому, що вони захоплювалися мною. І я користувався цим безвідповідально», — заявляв тоді Луї Сі Кей.

Поділитись: