УКРАЇНА

В Уряді хочуть зобов'язати організаторів попереджати про запрошення артистів з РФ

4 липня, 2017 19:30
УКРАЇНА/В Уряді хочуть зобов'язати організаторів попереджати про запрошення артистів з РФ
Зберегти
Вигляд
Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко пропонує зобов’язати організаторів концертів попереджати правоохоронні органи про запрошення в Україну російських артистів.

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко пропонує зобов’язати організаторів концертів попереджати правоохоронні органи про запрошення в Україну російських артистів.

Про це він сказав в ефірі «Радіо Свобода».

Кириленко зазначив, що готує відповідні зміни до закону про гастрольні заходи.

«Я ці зміни вже готую і вони мають полягати в тому, що організатори гастрольних заходів повинні попереджати прикордонників, СБУ, інші відповідальні органи і установи про намір запросити музикантів, виконавців з Росії. Скажімо, за місяць до фестивалю чи події, яку вони планують», — сказав Кириленко.

За його словами, російських артистів мають перевіряти на порушення законів щодо Криму і Донбасу.

«Якщо з цим нормально, будь ласка, отримуєте дозвіл, якщо з цим не нормально, а так буде далі в більшій кількості випадків, тоді такі виконавці хай співають для своїх прихильників у Росії», — сказав віце-прем’єр.

Як повідомлялося раніше, російського музиканта Найка Борзова не впустили на виступ до України.

Також не пустили російського музиканта Андрія Лисікова, відомого під псевдонімом Дельфін, не через візит до окупованого Криму.

Протягом останніх двох днів сімом російським виконавцям відмовили у в'їзді в Україну. Загалом за даними «Радіо Свобода», з початку липня в'їзд до України заборонили 14 російським музикантам.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини