Байден заявив, що не вірити заявам про втручання російських хакерів у виборчий процес США — «безумство»

Віце-президент США Джо Байден порадив новообраному президенту Дональду Трампу «подорослішати», оскільки той не бажає прислуховуватись до висновків розвідки та спецслужб щодо причетності Росії до хакерських атак під час виборів.

Про це повідомляє BBC.

Байден заявив, що не вірити заявам про втручання російських хакерів у виборчий процес США — «безумство».

«Для президента не вірити, не бути готовим прислуховуватись до служб розвідки, від військової розвідки до ЦРУ — повне безумство», — сказав він.

«Сама думка про те, що ти можеш знати більше, ніж розвідка… Це все одно що говорити, що знаєш фізику краще за свого вчителя. «Я не читав книгу, я просто краще знаю», — розкритикував новообраного президента Байден.

«Дорослішай, Дональд, дорослішай. Настав час. Ти — президент. Покажи, на що ти здатен», — додав він, погодившись із тим, що Трамп все ж «добра людина».

Раніше у команді новообраного президента США Дональда Трампа заявляли, що оприлюднені спецслужбами США дані наразі не містять переконливих доказів про причетність Росії до хакерських атак.

Нагадаємо, 29 грудня США ввели проти Росії нові санкції у відповідь на втручання в президентські вибори з боку російських хакерів.

Під санкції потрапили ФСБ, ГРУ, Міноборони та кілька громадян РФ.

Крім того, з США були вислані 35 російських дипломатів.

У свою чергу, Трамп висловлює сумніви у причетності Росії до хакерських атак проти США.

Однак конгресмени США готові до «рішучих заходів», якщо Дональд Трамп спробує скасувати санкції щодо Росії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile