Віце-президент США заявив про «повернення американців на Місяць»

6 жовтня, 2017 00:08
default/Віце-президент США заявив про «повернення американців на Місяць»
Зберегти
Вигляд
Віце-президент США Майкл Пенс заявив, що США повинні відновити свою першість у боротьбі за космос та пообіцяв «повернути американських астронавтів на Місяць».

Віце-президент США Майкл Пенс заявив, що США повинні відновити свою першість у боротьбі за космос та пообіцяв «повернути американських астронавтів на Місяць».

Про це він заявив на виступі на першому засіданні Національної космічної ради, відтвореної з розформування у 1993 році, передає «Радіо Свобода».

Рада зібралася в Смітсонівському національному музеї авіації і космонавтиці в Шантильї (штат Вірджинія).

Пенс також нагадав, що у 2017 році США все ще покладаються на росіян у відправці астронавтів на Міжнародну космічну станцію (МКС), що коштує понад 76 мільйонів доларів за одне місце.

Пенс визначив цілі Національної ради з космосу. За його словами, президент Трамп доручив закласти основу для підтримання постійної комерційної присутності людей на навколоземній орбіті.

«Звідти ми звернемо нашу увагу на наших небесних сусідів. Ми повернемо американських астронавтів на Місяць — не тільки залишити сліди і прапори, але і побудуємо фундамент, який нам потрібен для відправки американців на Марс і на інші планети», — заявив віце-президент США.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини