Всесвітня організація охорони здоров’я разом із Міжнародною федерацією футболу (ФІФА) розпочала інформаційну кампанію, в межах якої розповідатимуть про кроки з протидії поширенню коронавірусу.

Як передає пресслужба ВООЗ, в рекламних роликах кампанії бере участь 28 усесвітньо відомих футболістів та футболісток, зокрема Ліонель Мессі, Алісон Бекер, Карлі Ллойд та інші. Ролики планують перекласти 13 мовами світу.

Ідея кампанії «Твій пас: виведи коронавірус із гри» полягає в розповсюдженні інформації про п’ять кроків, які ВООЗ рекомендує для захисту населення від коронавірусу, а саме: миття руки, дотримання респіраторного етикету, утримування від торкання обличчя, соціальне дистанціювання і самоізоляція в разі поганого самопочуття.

Станом на ранок 24 березня у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: