Ще один із постраждалих від виверження вулкана на острові Вайт-Айленд у Новій Зеландії помер у лікарні — загальна кількість жертв зросла до 15 людей.

Місцева поліція вважає, що жертв може стати більше, оскільки деякі постраждалі досі перебувають у лікарнях Нової Зеландії та Австралії з серйозними опіками, повідомляє Reuters. Правоохоронці вважають, що загалом кількість жертв складатиме 16.

У понеділок, 16 грудня, о 14:11 за місцевим часом — рівно за тиждень після виверження вулкана на Вайт-Айленді — в Новій Зеландії відбудеться хвилина мовчання за загиблими.

Нагадаємо, про виверження вулкана на новозеландському острові Вайт-Айленд стало відомо вранці 9 грудня. Тоді прем’єр-міністерка Нової Зеландії Джасінда Ардерн заявила, що близько 20 людей отримали поранення, і додала, що поки зарано говорити, наскільки серйозними були травми.

Пізніше стало відомо, що на час вибуху на острові з екскурсією перебувало 47 людей, у тому числі громадяни Австралії, США, Німеччини, Китаю, Великої Британії та Малайзії. Пізніше підтвердили загибель шістьох.

У п’ятницю, 13 грудня, рятувальники провели пошукову операцію на Вайт-Айленді та знайшли тіла ще шістьох загиблих. Пошукові роботи ускладнюються через хімічне забруднення острова продуктами виверження вулкана. Тим часом дайвери розшукують тіла ще двох зниклих безвісти в прибережних водах — раніше там помітили одне тіло.

Після смерті одного з постраждалих у лікарні там лишається 27 людей, з них більшість — у критичному стані.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile