УКРАЇНА

В'їзд фур до Києва знову обмежать у разі посилення снігопаду — Кличко

28 лютого, 2018 14:21
УКРАЇНА/В'їзд фур до Києва знову обмежать у разі посилення снігопаду — Кличко
Зберегти
Вигляд
У разі посилення снігопаду в'їзд фур до столиці знову обмежать, а прибирання снігу контролюють завдяки карті GPS та камер відеоспостереження.

У разі посилення снігопаду в'їзд фур до столиці знову обмежать.

Про це журналістам повідомив міський голова Києва Вітала Кличко під час засідання штабу з ліквідацій надзвичайних ситуацій.

Водночас Кличко зазначив, що прибирання снігу контролюють завдяки карті GPS та камер відеоспостереження.

«Ми облаштували всю нашу комунальну техніку GPS трекінгами. У мене, у заступників є планшет. Ми можемо натиснути, побачити кожну із автівок. Ми можемо також побачити через відеоспостереження наскільки прибрані вулиці. Більше 6 тисяч відеокамер задіяні по всіх ключових магістралях. В'їзди-виїзди, мости, всі дошкільні учбові заклади для дітей також наглядаються», —зазначив міський голова.

Гендиректор КП Київавтодор Олександр Густєлєв зазначив, що цієї ночі до прибирання снігу було залучено 289 одиниць техніки. У разі посилення снігопаду кількість техніки буде збільшено.

«Загалом було задіяно 289 одиниць техніки, більше 36 бригад людей і в залежності від періоду — вечір, ніч — до 500 осіб людей, які задіяні до ручного прибирання, у разі необхідності ми будемо збільшувати склад», — сказав Густєлєв.

За його словами, сніг прибирають за принципом першочерговості, найактивніше розчищають магістральний рух, там де наявні смуги громадського транспорту та інтенсивний рух.

Раніше українців попередили про 25-градусні морози наприкінці лютого.

Пов`язані новини