Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр сьогодні приїхав у російський Єкатеринбург для зустрічі з представниками Кремля та для проведення лекції в університеті.

Московський кореспондент Süddeutsche Zeitung Юліан Ганс розповів в ефірі Громадського, що зустріч Штайнмайєра з російським міністром закордонних справ Сєргєєм Лавровим спрямована на відновлення економічної та торгівельної співпраці між країнами.

«Для німецьких соціал-демократів дуже важливо підтримувати зв’язок із Росією, вони це називають партнерством для модернізації. Штайнмаєр про цю співпрацю заявив у 2008 році, під час свого першого виступу в Єкатеринбурзі. Маються на увазі торгові та економічні відносини», — пояснив Ганс.

За словами журналіста, Штайнмаєр назвав останні події в Криму «лише загостренням ситуації».

Раніше президент РФ Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Поділитись: