УКРАЇНА

Влада анексованого Криму встановлює повний контроль над активістами та організаціями — документ

8 листопада, 2017 18:20
УКРАЇНА/Влада анексованого Криму встановлює повний контроль над активістами та організаціями — документ
Зберегти
Вигляд
Влада в анексованому Росією Криму намагається встановити контроль над усіма підприємствами, спільнотами та активістами з метою «аналізу суспільно-політичної ситуації» на півострові.

Влада в анексованому Росією Криму намагається встановити повний контроль над усіма підприємствами, спільнотами та активістами з метою «аналізу суспільно-політичної ситуації» на півострові.

Про це повідомляє «Крым SOS» з посиланням на документ підконтрольного Кремлю «Міністерства внутрішньої політики інформації» у Криму.

Відомство просить забезпечити «моніторинг та припинення фактів муніципальних контрактів з особами та підприємцями, які є організаторами масових протестних заходів».

Також просять забезпечити «моніторинг об'єднань і спільнот, що володіють мережею територіальних підрозділів із загальною кількістю учасників понад 50 осіб».

У документі зазначається, що інформацію про результати роботи треба «надавати щоквартально».

Водночас, у документі не вказано, якому органу доручається забезпечувати ці заходи.

Видання зазначає, що таким чином, влада в анексованому Криму продовжує політику« усунення всіх форм громадянської активності».

В першу чергу, це стосується активістів руху «Кримська солідарність», «Бизим Балларо», блогерів і приватних підприємців, які підтримують сім'ї політв'язнів, пише «Крым SOS».

Нагадаємо, 8 листопада в анексованому Криму одразу в декількох містах російські силовики прийшли із обшуками до активістів об'єднання «Кримська солідарність».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини