Міністерство інформації Білорусі закликало російську владу розібратися з тим, що деякі російські ЗМІ ставлять під сумнів суверенітет республіки.

Міністерство інформації Білорусі закликало російську владу розібратися з тим, що деякі ЗМІ ставлять під сумнів суверенітет республіки.

Про це заявила міністр інформації країни Лілія Ананич, передає агентство БелТА.

«Аналіз інформаційного простору виявив, що останнім часом почастішали факти появи в ряді ЗМІ та інтернет-ресурсів матеріалів тенденційного, а часом і відверто деструктивного характеру щодо Білорусі, державної влади нашої країни, білоруського народу», — сказала Ананич.

У деяких російських ЗМІ, за її словами, ставиться під сумнів суверенітет Білорусі, містяться образливі висловлювання про білорусів, їх історію, мову і культури, а політика глави держави подається упереджено.

Також постійно обговорюються теми «погляду Білорусі на Захід» і «антиросійської політики білоруської влади», додала Ананич. 

Білорусія повідомила російським колегам про поведінку журналістів.

Раніше повідомлялося, що Слідчий комітет Білорусі порушив кримінальні справи про розпалювання національної ворожнечі проти трьох авторів російських ЗМІ — Regnum, Lenta.ru і Eurasia Daily — Дмітрія Алімкіна, Юрія Павловца і Сєргєя Шиптенко. Журналістів заарештували.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile