Дніпровський метрополітен отримав дозвіл на проведення вибухових робіт, необхідних для добудови. Про нього Головне управління Державного агентства з питань праці в Дніпропетровській області просили понад рік.

Про це повідомив заступник Дніпровського міського голови Михайло Лисенко.

За його словами, через відсутність дозволу будівельні роботи затрималися на 279 днів. А для його отримання міська влада Дніпра скеровувала 16 листів до Кабінету міністрів, 23 — до міністерства інфраструктури, а загалом знадобилося 400 кілограмів документів.

«Країна чи метро у смартфоні. Вирішуйте самі. Рік на отримання одного папірця. Рік і місяць із гаком», — написав Лисенко.

  • У 2021 році Дніпровський метрополітен планував здати в експлуатацію три нові станції — «Театральну», «Центральну» і «Музейну». Для цього необхідно прокласти підземні тунелі. Але оскільки центр Дніпра стоїть на гранітах, їх потрібно підірвати.
  • За словами міської влади Дніпра, Головне управління Держпраці в Дніпропетровській області понад рік не видавало дозвіл КП «Дніпровський метрополітен» на проведення вибухових робіт. Через це робота зупинилася, а підрядник — турецька компанія «Limak» — відстала від графіку на понад рік.
  • Як повідомляла «Економічна правда», на будівництво метрополітену в Дніпрі з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком було укладено кредитні угоди на загальну суму понад 300 млн євро.
Поділитись: