Влада Індонезії 10 листопада оголосила про припинення пошуків жертв авіакатастрофи літака авіакомпанії Lion Air, унаслідок якої загинули 189 людей.

Водночас, повідомляєься, що рятувальники продовжать шукати другу чорну скриньку літака.

«Ми перестали шукати тіла жертв», — повідомив Мухаммед Сяугі, глава національного рятувального управління. «Ми обмежимо нашу діяльність моніторингом», — додав він.

Він додав, що рятувальникам вдалось відшукати 196 рештків людських тіл. Однак, після судово-медичної експертизи було ідентифіковано лише 77 жертв.

Крім того, рятувальникам вдалось знайти один чорний ящик і зняти звантажити дані з нього минулого тижня.

Рятувальники все ж продовжують шукати диктофон, встановлений у кабіні пілотів

Начальник комітету з безпеки транспорту Суйянто Тхаджоно зазначив, що запис диктофону матиме вирішальне значення для розуміння причини аварії.

«З даних чорного ящика ми знаємо близько 70-80% того, що сталося, але (щоб) повністю зрозуміти причину аварії — нам потрібно знати розмову пілотів у кабіні літака», — сказав він.

Раніше повідомлялось, що експрертам вдалось ідентифікувати 14 жертв авіакатастрофи індонезійського літака.

Нагадаємо, що 29 жовтня в Індонезії розбився пасажирський літак з 188 людьми на борту. За кілька хвилин після зльоту він втратив зв’язок з диспетчерами та впав у море. Серед пасажирів не було українців. Рятувальники заявили, що у катастрофі ніхто не вижив.

Ця авіакатастрофа є наймасштабнішою в Індонезії з грудня 2014 року, коли літак авіакомпанії AirAsia летів до Сінгапура та впав у море. Тоді загинули 162 людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Катастрофа літака в Індонезії: що відомо

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile