В межах указу президента Казахстану про зменшення рівня закредитованості населення, влада держави започаткує програму прощення боргів жителів Казахстану у банках та фінансових установах на загальну суму близько 260 мільйонів доларів.

Про це повідомляє «Интерфакс-Казахстан».

Зазначається, що 260 тисяч жителів Казахстану в межах програми зможуть повністю списати свої борги, ще близько 240 тисяч людей зможуть знизити заборгованість перед банками та фінансовими установами коштом державної допомоги.

«Для погашення заборгованості не потрібно звертатися до банків та фінансових установ, всі роботи будуть здійснені кредиторами самостійно», — повідомили у Національному банку Казахстану.

Прощення заборгованості за кредитами будуть робити у першу чергу соціально незахищеним верствам населення. Зазначається, що погашення фінансові установи будуть здійснювати власним коштом. Водночас кредиторам надали можливість продати такі борги державному Фонду проблемних кредитів Казахстану за 30% вартості.

Нагадаємо, що напереді виборів у Грузії влада країни вирішила простити заборгованість 600 тисяч громадян країни за кредитами, якщо розмір такої заборгованості не перевищує 755 доларів.

Поділитись: