Екс-депутат Верховної Ради від «Партії регіонів», один із лідерів «Новоросії» Олег Царьов
Фото:

скріншот з відео

Окупаційна влада анексованого Криму відібрала два санаторії у екс-депутата Верховної Ради від «Партії регіонів», одного з лідерів «Новоросії» Олега Царьова. Після цього колишній «регіонал» радить не робити інвестицій на півострові.

Як повідомляють «Крым.Реалии», фірма, що належить дружині Царьова, взяла в оренду шість кримських санаторіїв у Ялті, Алушті та Євпаторії. У 2015 році сім’я Царьова заявила про себе як про інвестора та анонсували довгострокові проекти з реконструкції здравниць.

Так званий «уряд» Криму погодив усі проекти. Проте нещодавно з’явилася інформація про продаж двох алуштинських пансіонатів — «Дніпро» і «ХІІТовець». Попри правило щодо першочергової можливості викупу санаторіїв їхнім орендарем, приватизує пансіонати не Царьов.

Екс-«регіонал» підтвердив, що в нього була домовленість з «владою» Криму щодо придбання санаторіїв, але її не виконали.

«Рада міністрів в односторонньому порядку розірвала ці угоди. Ми подали в суд, написали в прокуратуру, але це нічим не закінчилося. Всі суди ми програли. Тому ніякого відношення до цих об'єктів ми зараз не маємо», — розповів Царьов.

Він додав, що його компанія вже встигла інвестувати в санаторії понад 10 мільйонів рублів.

«Виходить, що нас обдурили. Всіх своїх друзів і знайомих я тепер відмовляю від участі в інвестпроектах у Криму. Тому що уряд Криму підписує такі інвестугоди, які суди потім розцінюють як договір про наміри. А те, що ти по ним витрачаєш гроші, нікого не хвилює. Щось раптом комусь перехотілося, і все розривається», — поскаржився один із лідерів «Новоросії».

Царьов зазначив, що планує і далі боротися за ці санаторії.

Нагадаємо, Олег Царьов обвинувачується в тому, що в квітні-травні 2014 року як народний депутат України брав участь у сепаратистських зборах на Донбасі, а пізніше у «політичній» діяльності так званих «ДНР» і «ЛНР».

Царьов був спікером об'єднання бойовиків «Новоросія», але невдовзі цю посаду було ліквідовано.

Верховна Рада дозволила притягнути Царьова до кримінальної відповідальності 3 червня 2014 року. 12 червня 2014-го його оголосили в розшук. У березні 2016 року Генпрокуратура затвердила і направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Царьова.

Екс-депутат досі в розшуку, разом із сім'єю він перебуває в анексованій Ялті.

Поділитись: