УКРАЇНА

Влада Києва хоче співпрацювати з Google і зробити зручну навігацію містом

20 жовтня, 2017 12:17
УКРАЇНА/Влада Києва хоче співпрацювати з Google і зробити зручну навігацію містом
Зберегти
Вигляд
Влада Києва планує розпочати співпрацю з Google, щоби за допомогою його сервісів кияни могли отримувати необхідну інформацію щодо всіх муніципальних установ, комунальних підприємств і всіх міських заходів

Влада Києва планує розпочати співпрацю з Google, щоби за допомогою його сервісів кияни могли отримувати необхідну інформацію щодо всіх муніципальних установ, комунальних підприємств і всіх міських заходів.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

За словами глави столиці Віталія Кличка, у планах — нанести на карти Google 3500 об’єктів Києва.

«І кожен зможе знайти найближчу спортивну секцію для дитини, школу, профільну лікарню, центр адмінпослуг, найближчий ЖЕК, банк чи соціальну аптеку тощо. І отримати вичерпну інформацію про графік роботи, контакти керівництва, співробітників, подивитися фото і відео. Для цього достатньо буде зайти в Google-пошук або Google-карти і вся інформація за кілька секунд стане доступною на смартфоні або комп’ютері користувача», – сказав Кличко.

Також влада Києва хоче у співпраці з Google розробити систему, що дозволить кожному киянину чи гостю столиці бути в курсі цікавих районних і загальноміських заходів.

Google-навігація автоматично побудує найшвидший маршрут до найближчого місця проведення заходів, враховуючи затори на дорогах, ремонти чи комунальні аварії.

Усі це сервіси будуть безкоштовними.

Раніше Google вже запустив сервіс пошуку авіаквитків з України.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини