Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що столичні торговельно-розважальні центри будуть перевірятися на захищеність від підтоплень.

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що столичні торговельно-розважальні центри будуть перевірятися на захищеність від підтоплень.

Про це Кличко повідомив в інтерв'ю виданню LB.ua

За його словами, перевірки проведуть у зв'язку з підтопленням підземного паркінгу в ТРЦ «Гулівер».

«Після пожежі в Кемерово (у Росії, ред.) ми провели перевірки по всьому Києву. Незважаючи навіть на те, що деякі власники ТЦ — не називатимемо прізвища — превентивно заявили, що у них на об'єктах все в порядку. Можу зараз сказати, що після цих потопів — ми, міська влада, знову ініціюємо відповідні перевірки», — сказав  Кличко.

Він нагадав, що власники автомобілів можуть застрахувати свої транспортні засоби від наслідків стихії.

«Якщо страховка покриває події, обумовлені стихійними лихами, то питання знімається», — сказав Кличко.

Водночас він зазначив, що не бачить юридичних перспектив позовів до влади через пошкодження автомобілів після підтоплень.

Раніше Кличко заявив, що у Києві перебудують дощову каналізацію на проблемних вулицях після зливи 16 серпня.

Нагадаємо, у ніч проти 16 серпня в Києві пройшла сильна злива з грозою, унаслідок стихії підтопило Хрещатик, Поділ та низку інших вулиць столиці.

Увечері 18 серпня в Києві знову пройшла сильна злива, внаслідок чого затопило низку вулиць міста. Зокрема, сильно була підтоплена вулиця Еспланадна, яка поблизу ТРЦ «Гулівер».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile