УКРАЇНА

Влада Києва планує створити єдину інформаційну базу водойм

26 червня, 2018 15:36
УКРАЇНА/Влада Києва планує створити єдину інформаційну базу водойм
Зберегти
Вигляд
Комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала проект рішення, яке передбачає створення єдиної інформаційної бази водних об’єктів столиці.

Комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала проект рішення, яке передбачає створення єдиної інформаційної бази водних об’єктів столиці.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Зазначається, що наразі в Києві немає відкритого доступу до інформації щодо водойм, а також щодо результатів перевірки річок та озер екологами.

У повідомленні йдеться, що єдиний інформаційний ресурс має містити дані щодо інвентаризації та паспортизації, форми власності водойми, охоронних угод та фотознімки водних ресурсів.

Також у цю базу внесуть відомості про судові спори щодо порушення законодавства в сфері охоронних об’єктів про ширину прибережних захисних смуг і дозволи на розміщення розважальних закладів в їх межах.

У Київраді вважають, що цей інформаційний ресурс створить умови для громадського контролю за станом водойм.

Відповідно до проекту рішення, збирати та опрацьовувати інформацію для єдиної бази мають департамент міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації та комунальне підприємство «Плесо».

«Адміністратором відповідної системи буде КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр», — йдеться у повідомленні.

Проект рішення Київрада розгляне на пленарному засіданні.

Як повідомлялося, у Донецькій області створили водну поліцію.

Пов`язані новини