Відповідальним за пошкодження асфальту внаслідок зливи на вулиці Антоновича в Києві пред’являть претензії на відшкодування збитків.

Відповідальним за пошкодження асфальту внаслідок зливи на вулиці Антоновича в Києві пред’являть претензії на відшкодування збитків.

Про це під час брифінгу заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

«Буде працювати комісія, визначатися з винними. Їм буде пред’явлено претензії на відшкодування шкоди, яка була заподіяна дорожньому покриттю і тротуарам на вулиці Антоновича», — сказав Пантелеєв.

За його словами, вулицю Антоновича підтопило та пошкодився асфальт через прокладку теплових мереж в цьому районі. Через ці роботи на дорогах вирили котловани, в які під час зливи потрапила вода.

Зранку 20 серпня в Києві після зливи відновили рух вулицею Антоновича.

Увечері 18 серпня в Києві вкотре пройшла сильна злива, внаслідок чого затопило низку вулиць міста. Зокрема, сильно була підтоплена вулиця Еспланадна, яка поблизу ТРЦ «Гулівер».

Крім того, унаслідок негоди сталось просідання дорожнього покриття на вулиці Антоновича.

Заступник директора департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій заявив, що усі ділянки доріг, які було підтоплено унаслідок зливи ввечері 18 серпня, розчищені та розблоковані.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Київ у воді: зливи знову затопили столицю

Поділитись: